Geoblog.pl    Mario    Podróże    2011 - Tajlandia, Birma, Wietnam, Indie    Powrot do Bangkoku na kilka godzin

Powrot do Bangkoku na kilka godzin

Tajlandia, bangkok

Lot minol bardzo spokojnie i szybko, na lotnisku w Bangkoku po raz drugi zalatwiamy w 10 minut wize wjazdowa do Tajlandii (bezplatnie na 15 dni), chociaz My za kilkanascie godzin lecimy do Wietnamu...

Taksowka Pre-Paid z lotniska jedziemy do naszego Hotelu na Khaosan za 450 Batow, zabieramy plecak z przechowalni, bierzemy nasz pokoj i szybko idziemy na ulubione (patyczki) szaszlyki z kurczaka, serwowane w tutejszych obwoznych garkuchniach, nastepnie internet, i uzupelnianie Bloga, kilka telefonow przez Skypa do domu i ostatecznie wracamy do pokoju juz po 2 w nocy... aby sie odswiezyc bierzemy prysznic i stwierdzamy ze nie warto isc spac poniewaz o 4.00 musimy jechac taksowka na lotnisko... Asia i Kamil rezygnuja z placenia za swoj pokoj w Hotelu, poniewaz my za 2 godziny wyjezdzamy z hotelu a doba Hotelowa trwa do 12.00, pozatym po co tracic dodatkowo pieniadze na 2 pokoj, skoro i tak do 2 w nocy chodzilismy po Khaosan

Tradycyjnie mamy male opoznienie i ostatecznie na lotnisko wyjezdzamy o 4.30, jednak na miejscu jestesmy po 30 minutach tak ze czas sie wyrownal, lotnisko w Bangkoko znamy juz tak dobrze jak nasze w Rzymie wiec nie ma problemow ze znalezieniem stanowiska odprawy, czy GATE-u

Do Wietnamu odlatujemy zgodnie z planem...

anthem
anthem - 2011-02-27 10:26
No w końcu wieści i to hurtem ale brak zdjęć szczególnie rad bym widzieć te z Bangkoku z pingponga :) Serdeczne pozdrowienia i udanej podróży.
PS A z Geminusami się czasem nie spotkali?

Mario - 2011-03-02 08:57
Na PING PONG SHOW niestety fotek nie wolno robic, a z GEMINUSAMI mamy sie zobaczyc jutro wieczorem w DELHI, jestesmy umowieni tradycyjnie na piwko po za Europa, i to juz nie pirwszy raz... pozdrawiamy inne fotki wrzucimy niebawem

gryka
gryka - 2011-03-03 10:42
Witajcie Kochani:-) Hot vit lon juz zaliczony?? P.S.Zajrzyjcie na infinito, please.

Danusia
Danusia - 2011-03-03 21:32
Czekamy na zdjęcia.

robert64
robert64 - 2011-03-07 22:48
Pozdrowienia! Widze ze Birma udala sie znakomicie. My wyjezdzamy za 3 dni. Anthem, rowniez czekam na wiesci od neronka, ale on jak sie bawi to omija kafejki netowe. Za to go lubie miedzy innymi:-)
Z drugiej strony ja jak sie bawie, jestem w stanie pisac, wiec zapraszam od piatku (moze soboty) na moja relacje z Indii. Mario - pozrowienia!

Mario - 2011-03-09 19:04
Dzieki Robert, My wlasnie jestesmy w Varanasi, jutro wracamy do Delgi, jestesmy w hotelu Raja na Arakasan Road w pok 306

Kicius & Myszka
Ania & Mario Jackowscy
zwiedzili 46.5% świata (93 państwa)
Zasoby: 1792 wpisy1792 332 komentarze332 9966 zdjęć9966 4 pliki multimedialne4

06.01.2023 - 20.01.2023