Geoblog.pl    Mario    Podróże    2011 - Tajlandia, Birma, Wietnam, Indie    Ponownie w Delhi

Ponownie w Delhi

Indie, Delhi

Wieczorem jedzonko tym razem w Mc Donalds i o godz 20.00 ruszamy naszym pociągiem do Delhi… znów jesteśmy w lekkim szoku… jedziemy 1 klasą jakimś expresem (1450 Rupi za 2 osoby), jednak pociag pełen wypas, bardzo wygodne siedzenia, czyściutko, obsługa lepsza niż w nie jednych dobrych liniach lotniczych, jedzenie pyszne, po posiłku kawa, Lody z włoskiej Lavazza… reweka

Przyjeżdżamy zgodnie z planem, z dworca New Delhi do naszego Hotelu RAJA idziemy spacerkiem, dostajemy pokój na innym piętrze ale też czysty i ładny… zostawiamy tobołki w Hotelu i idziemy zjeść do naszej ulubionej knajpki na Main Bazar… po powrocie do hotelu przepakowywanie, szybki prysznic i uciekamy spać bo jutro lecimy do długo oczekiwanego Varanasi

Mielimy w Delhi spotka się jeszcze z poznanymi w Agrze Robertem i Ania, ale ich komórka nie odpowiada wiec ze wspólnego odkażania przy Whisky nici, wypijamy po drinku, a resztę Whisky, rano podarowujemy gościowi, który nosi nasze bagaże, cieszył się jakby dostał napiwek w wysokości miesięcznej pensji, ciekawe czemu :-)

ZanetkaGrzes
ZanetkaGrzes - 2011-04-04 01:08
Mam pytanie - czy jak oddaje sie sprzet fotograficzny do przechowania kiedy nie mozna go wniesc do danego obiektu, to czy mozna byc pewnym na 100%, ze sie go odzyska ??

Mario
Mario - 2011-04-04 23:46
Zwykle zamykaja sprzet w szawce i oddaja wam klucz od tej szawki, pewnie maja zapasowe klucze, ale My nie mielimy jakis nieprzyjemnych sytuacji, chociaz paszporty i Kase zawsze zabieralismy ze soba

Mario
Kicius & Myszka
Ania & Mario Jackowscy
zwiedzili 46.5% świata (93 państwa)
Zasoby: 1792 wpisy1792 332 komentarze332 9966 zdjęć9966 4 pliki multimedialne4

06.01.2023 - 20.01.2023